Örgü yelek modelleri 2013

Çarşamba, 3 Nisan 2013, 16:10 | Bayan Örgü Modelleri | 0 Comment | Read 4772 Times
by giyimmoda

orgu-bayan-yelek-modelleri-2013

Yelek ve örgü modelleri genellikle bayanlar ile bütünleşmiştir. Bunun nedeni de bayanların örgü işine çok önem vermeleri olabilir. Tabi, bun önem vermenin de altyapısını örgü yeleklerin soğuktan çok iyi koruması ve kullanım kolaylığıdır. İster iseniz tığ işi ister iseniz de şişle örülmüş olan yelek modelleri ve son birkaç yıldır çok moda haline gelen kısa kollu yelek modellerine de göz atarak kendinizde örebilirsiniz. Artık akıllara sadece kısa kollu yelekler gelmiyor uzun kollu ceket tarzında olan modelleri de bulabilmeniz mümkün. Örgü yelek modellerini galerimize bakarak görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Saten Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2012 abiye, abiye ve abiye giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • yelek modelleri 2013
Paylaş
Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com