Tekbir Pardesü Modelleri 2014

Salı, 25 Şubat 2014, 14:04 | Pardesü | 0 Comment | Read 2192 Times
by giyimmoda

Tekbir Pardesü Modelleri

Kapalı bayanların gözde markalarından biri olan Tekbir Giyim yeni sezon modelleri ile 2014 yılında da tesettür alanında şık ve zarif modellere sahip. Tesettür giyim markaları arasında en çok tercih edilen markalardan biridir. Tekbir Giyim tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerden 2014 pardesü modellerine bir kaç örnek hazırladık. Kendine özgü tasarım ve kalitesiyle kapalı bayanların en çok tercih edeceği modeller galerimizde.

2014 kış sezonu için canlı renklerle işlenmiş modellere sahip koleksiyonda bordo,karadut rengi, yeşil ve kahve tonları ile güzel desenler, ekoseler ve çiçekler ile süslenmiş. 2014 Tekbir pardesü modellerini galerimizde inceleyebilirsiniz. Daha fazla model ve satın almak için markanın kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Siz Hiç LSV Dükkan Çikolatası Tattınız mı? başlıklı makalemizde bumerang, lösemili çocuklar vakfı ve lösev hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • tekbir giyim 2014 pardesü modelleri
Paylaş
Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com