Alize Şal Modelleri ile Zarif Kullanımlar

Cumartesi, 9 Şubat 2013, 0:08 | Bayan Örgü Modelleri, Kazak, Süveter, Hırka, Örgü | 0 Comment | Read 4543 Times
by giyimmoda

alize-sal-modelleri (3)

Şal kullanımı bayanlar için her zaman olmazsa olmazlar arasındadır. Kadınlara gece ve gündüz kullanımları ile farklı bir şıklık sunan çeşitli şal modelleri yer almaktadır. Bu noktada özellikle son zamanlarda tercih potansiyeli yüksek olan alize şal modası dikkat çekmektedir. Özellikle el emeği olan örgülü modeller çeşitli desen ve motifleri ile kadınları zarif bir görünüm sunmaktadır. Üçgen bir görüntü sunan alize şal modelleri transparan desenleri ile ve özellikle de açık tonlardaki renk seçimleri ile kadınların gönlünü almaktadır. Çeşitli püsküllerle taçlandırılan alize şal modellerinde aynı zamanda çiçek gibi farklı aksesuarlar ile hareketlendirilmiştir. Alize şallarda hem dantel stili hem de klasik örgü tarzı dikkat çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2013 SefaMerve Hırka Tunik Modelleri başlıklı makalemizde 2013 SefaMerve Hırka Tunik Modelleri, merve sefa giyim model ve sefa merve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • alize al modelleri
  • alize rg modelleri
  • alize örgü modelleri
Paylaş
Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com