Kırmızı Elbise Modelleri 2013

Salı, 2 Nisan 2013, 13:31 | Elbise | 0 Comment | Read 2354 Times
by giyimmoda

kirmizi-elbise- modelleri-2013-21

Kırmızı Elbise Modelleri 2013… Hani derler ya “kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun” diye, işte kırmızının şaka ile karışık önemi böyle başlar. Kırmızı renk bir yana diğer renkler bir yana diyebiliriz. Kırmızı renk sıcaktır, fiziksel anlamda hareketliliği, dinamikliği ve gençliği gösterir. Duygusal ve manevi anlamda ise azmi, kararlılığı ve mutluluğu ifade eder. Buna dayanarak gücün simgesi de diyebiliriz. İnsanı harekete geçirir. Hareketliliğin ve azmin ihtiyaç duyulduğu yerlerde kırmızı kullanılması uygun olabilir. Çünkü kırmızı renk insana şevk, azim ve hareketlilik kazandırır. Bundan dolayı özellikle gençlere yönelik ürünlerde kırmızı sıkça kullanılır.

Tabi dikkat edilmesi gereen bir konu da şöyle; Kırmızı ilk anda dikkat çekicidir, fakat uzun süre kırmızı ışığa maruz kalınırsa rahatsız ve tedirgin edici olmaya başlayabilir. İlk anda kendine çeken kırmızı, sonra kendinden uzaklaştırmaya başlayabilir. Uzun süre kırmızıya maruz kalmak duyarsızlığa, kabalık, kızgınlık ve saldırganlığa zemin hazırlayabilir.
Kırmızı renk tansiyonu ve kan akışını hızlandırır. İnsana hareketlilik kazandırır ve mutluluk verir. Bu özellikleri ile hüzünlü olanları neşelendirmeye yardımcı olur. Kan akışını hızlandıran ve hareketliliği teşvik eden kırmızı aynı zamanda tahrik edicidir.

İşte bu nedenlerle özetlenebilecek kırmızı rengin önemi elbiselere aktarılmış ve ortaya Kırmızı Elbise modelleri çıkmış. Birbirinden güzel bu elbise tasarımları da kırmızı renkle bileşince ortaya harikulade modeller çıkmış.

İşte size 2013 Kırmızı Elbise modelleri

Bir önceki yazımız olan Kısa elbise modelleri 2013 başlıklı makalemizde elbise model, kısa elbise ve Kısa elbise modelleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • krmz elbise modelleri
  • yhs-mystartdefault
  • krmz elbise
  • Kırmızı Elbise Modelleri 2013
Paylaş
Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com