2013 Vizyon Giyim Tesettür Modelleri

Cuma, 15 Şubat 2013, 23:27 | Elbise | 0 Comment | Read 5828 Times
by giyimmoda

2013-tesettur-giyim-modelleri-14

Yeni yılda 2013 ilkbahar sezonuna girerken tesettür giyim markaları arasında köklü bir firma olan ve uzun yıllar tesettür giyim sektöründe hizmet veren, aslında bilinen ama medyada fazla rastlamadığımız bir firmayı tanıtacağız. Bu firma kapalı bayanların bildiği üzere Vizyon Giyim. Bu yazımızda Vizyon Giyim tarafından hazırlanan tesettür giyim koleksiyonunu inceleyeceğiz. Tesettür giyim sektöründe oldukça büyük markalar mevcut ve günümüzde yeni firmalar da eklenmekte. Televizyon,gazete ve dergilerde boy boy reklamlarını görmüyoruz ama kumaş kalitesi ve dikim açısından son derece kaliteli olan Vizyon Giyim markasının bu alanda kendi tasarladığı birçok çeşit bulunuyor.Başta pardesüler ve tesettür elbise modelleri olmak üzere, ceketler, pantolon etekler, gündelik elbiseleri sayabiliriz.

Firma hakkında fazlaca bilgi veremememizin sebebi aslında biraz kapalı bir kutu gibi olması. Türkiye genelinde pek fazla yaygın değiller. Web sitelerinde gördüğümüz 8 adet mağazalarının da tamamı İstanbul’da bulunuyor. İstanbul’daki bayanlar şanslı bu nedenle. Ancak bazı şehirlerde de Vizyon Giyim ürünlerini satan mağazaları bulabilirsiniz.

Marka hakkında küçük bir bilgi verdikten sonra tesettür giyim modellerine bir göz atıyoruz. Buyrun galerimize;

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Kırmızı Elbise / Bluz Modelleri başlıklı makalemizde bayan elbise model, bluz ve bluz modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • tesettür giyim
  • Tesettür Giyim Siteleri
Paylaş
Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com