Bebek Arabası ve Puset Modelleri

Pazartesi, 3 Eylül 2012, 10:30 | Bebek | 0 Comment | Read 4877 Times
by Umutdunyasi

Anne ve babaların özenle ve dikkatle seçtikleri bebek eşyaları arasında bebek arabaları ve pusetler de yer alır. Bebek arabasının hafif olması sizin için taşıma kolaylığı sağlayacaktır. Bebeklerimiz ilk aylarda yatay pozisyonda olacağı için pusetin yatma ve oturma pozisyonuna ayarlanabilir olmalı amortisörlü olması bebeğiniz uyurken onu o güzel uykusundan uyandırmadan rahat bir yolculuk yapmasını sağlamış olursunuz. Pusette mutlaka emniyet kemeri olmasına dikkat edin. Kullanılan ön tekerleklerin 360 derece kendi etrafında dönmesi sizlere daha rahat kullanım kolaylığı sağlayacaktır.  Farklı modellerde tasarlanan pusetlerde ikizlerimiz içinde özel bebek arabalarını bulacaksınız.

Bir önceki yazımız olan 2012 Örgü Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Örgü Ayakkabı Modelleri, ayakkabı örmek ve bebek ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Giyim Model:

  • puset modelleri
  • pusetli bebek arabaları
Paylaş
Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir. Sitemizde satış yoktur, sadece tanıtım amaçlı yazılar yayınlanmaktadır. Rahatsız olunan içeriklerin bildirilmesi durumunda gereken işlem yapılır. Sitemizde yer almasını istediğiniz marka ve ürünleriniz ve reklam talepleriniz için lütfen bize yazın... gencmodel@gmail.com